چرا فراسل...؟

1)  کیفیت خوب محصولات نقطه قوت فروشگاه فراسل میباشد ، به صورتی که قبل از سفارش محصول تیم کارشناسان ما اول تست کنترل کیفیت را انجام داده و همینطور متناسب با هر نوع لباس و موارد مصرف آن الیاف و جنس پارچه بررسی میشود، به صورت کلی هدف فروشگاه فراسل عرضه کالای با کیفیت بالا و منطبق با مد می باشد.

2)  با توجه به اینکه شرایط واردات برند های مطرح در کشور عزیزمان سخت بوده و همواره چندین واسطه بین مشتری نهایی و تامین کننده وجود دارد که باعث شده قیمت نهایی کالا بالا باشد ؛ اما فراسل سعی کرده با حذف واسطه ها بین خود و مشتری نهایی این هزینه ها را کاهش دهد و مشتری نهایی خود را راضی نگه دارد تا مشتری بتواند البسه ای که مناسب خود میبیند را با قیمتی کمتر از حتی خارج از کشور تهیه کند.

3)  فراسل با داشتن تیم تخصصی و کارشناسان حرفه ای نه تنها به ظاهر لباس توجه دارند بلکه بیشتر به نوع پارچه و الیاف و متناسب بودن این الیاف با پوست بدن توجه دارد تا مشتریان حس راحتی داشته باشند و همینطور نوع نشستن کار بر روی تن مناسب باشد.
 
4)  حتی در دورترین مناطق کشورمان مشتریان گرامی میتوانند سفارش محصول داشته باشند زیرا مجموعه فراسل طی قراردادی با شرکت پست ایران خرید امن و ارسال به تمامی کشور را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است.
 
5) به هر دلیل اگر مشتری نیاز به مرجوع کالا داشته باشد میتواند به راحتی با توجه به الگوریتمی که توضیح داده شده و خیلی ساده کالا را مرجوع کند.
 
6)  فراسل سعی کرده مشکل سایز را با اطلاع رسانی و اندازه گیری لباس و همینطور عکس های زیاد کالا و نشانگرهای اندازه تا حد زیادی ازمیان بردارد تا مشتریان عزیز با مشکل انتخاب برای سایز و همینطور جنس کالا روبرو نشوند. زیرا فراسل برای تک تک محصولات بانک اطلاعاتی مرجع و کامل تهیه میکند و همینطور تیم عکاسی فراسل حرفه ای می باشد.