۰

 چگونه لباس خوب انتخاب کنیم

 چگونه لباس خوب انتخاب کنیم؟

  لباس بر اساس آناتومی بدن شما:

طراحی لباس شما میتواند باعث شود شما بلندتر، کوتاهتر ، چاق و لاغر به نظر برسید;

الگوهای طراحی لباس میتواند شما را همانطور که میخواهید نمایش دهند مثلا خطوط طراحی عمودی در لباس شما را باریکتر ( لاغرتر ) نشان میدهند در صورتی که لباس ها با خطوط افقی افراد را پهنتر و بزرگتر نشان میدهند. قابل ذکر است که این طراحی ها نیز میتوانند در قسمت هایی از لباس باشند که شما میخواهید بزرگتر یا کوچکتر نمایششان دهید.

طراحی کمر لباس : هرچه طرح کمر تنگ و کوچکتر باشد میتواند بدن شما را با انحنای بیشتر نشان دهند و همینطور باعث جلب توجه بیشتر میشود.

نوع خیاطی های ویژه میتوانند به بخش هایی از بدن شما ویژگی های مورد نیاز را بدهند به طور مثال در خیاطی های جعبه ای در ناحیه شانه میتوانند شما را چهارشانه نشان دهند  همینطور در بقیه قسمت های بدن باعث تاکید در آن ناحیه شوند و بهتر دیده شوند.

از دیگر مسایلی که در انتخاب لباس مهم میباشد دانستن اندازه های بدن خود و همینطور ویژگی های بدن خود نسبت به ببدن نرمال میباشد و نباید صرفا به اندازه های کلیشه ای S M L XL اکتفا کرد.

از اندازه های مهم بدن میتوان به موارد زیر اشاره کرد

اندازه دست تا مچ

گردن

سایز قفسه سینه

سایز لگن ( به ویژه در خانم ها )

 

از دیگر موارد مهم فیت بودن یا اندازه بودن لباس به تن میباشد ، لباسی اندازه میباشد که شما در آن احساس راحتی کنید و حرکات بدن مانند راه رفتن را حدود تکند و در همین حال گشاد و آوبزان نباشد.

اگر قصد کاهش یا افزایش وزن  را دارید پس بهتر است سایز فیت خود را هیه نکنید و همینطور برای بیشتر لباس ها به ویژه لباس های کشی بعد از مدتی پوشیدن جا باز میکند و گشادتر میشود.

یکی دیگر از موارد مهم به روز بودن یا به مد بودن است که پیشنهاد میشود اول به ظواهر لباس و همینطور موارد دیگر توجه شود و اگر ظاهر خوبی در بدن داشت آنوقت بر اساس مد خریداری شود.

 

انتخاب رنگ درست در لباس میتواند کمک زیادی کند و با توجه به رنگ پوست و فصل تلفیقی مناسب با رنگ لباس ایجاد میشود. بعضی از رنگ ها با هم در تضاد هستند مانند بنفش با زرد و قرمز و سبز و آبی و نارنجی که توصیه میشود باهم استفاده نشوند ولی در نهایت این حس خریدار به رنگ ها و علایق فردی میباشد که مهم است.

 

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش