۰

رابطه لباس زیر و فرم باسن

رابطه لباس زیر و فرم باسن

 

 

دانستن و شناخت آناتومی بدن خود میتواند در انتخاب لباس زیر همینطور فرم پذیری بدن نقش مهمی داشته باشد. آناتومی بدن افراد باهم متفاوت است اگر نژاد افراد هم بررسی کنیم این گوناگونی گسترده تر خواهد شد. لباس زیر در بانوان علاوه بر اینکه وظیفه خنک و خشک نگه داشتن بدن و همینطور راحتی و محافظت بدن را دارد میبایست در فرم دهی و زیبایی ظاهری بدن هم کارامد باشد. لباس زیر مناسب با آناتومی بدن میتواند به فرم دهی باسن کمک کند و در طولانی مدت نیز به این فرم دهی کمک کند، بدیهی است لباس زیر نا مناسب به مرور زمان فرم بدن را خراب میکند.

 

عضلات باسن پروانه ای شکل هستند و روی آنها را بافت زیادی از چربی گرفته شده پس خوش فرم نگه داشتن باسن کار دشواری است زیرا نه فقط ورزش به تنهایی نمیتواند به فرم دهی کمک کند حتی رژیم غذایی هم به تنهایی کارامد نیست مثلا اگر با عضله بازو مقایسه کنیم بعد از دوره کوتاهی از ورزش شما شاهد رشد و فرم عضله خواهید بود اما در مورد فرم باسن همچین موضوعی صدق نمیکند.

 

فرم دهی باسن به نژاد و آناتومی، تغذیه، ورزش ، عادات روزانه ، و لباس زیر بستگی دارد. خرید لباس زیر به علت تنوع بالای مدل و گوناگونی پارچه استفاده شده کار دشواریست و میبایست اطلاعات لازم و شناخت لازم در ارتباط با انتخاب لباس زیر را داشته باشید تا سلامت بدن خود را در این حوزه حفظ کنید.

 

یکی از مشخصه هایی که به فرم دهی باسن کمک میکند درزی بین لباس زیر میباشد که باعث کاهش فشار میشود و از تخت شدن فرم بدن جلوگیری میکند. و از دیگر موارد سایز کمر و پهلو هاست که هرچقدر کوچکتر باشد به زیبایی و فرم باسن کمک میکند که از طریق ورزش و رژیم مناسب قابل دستیابی است.

 

 

اگر بخواهیم از نظر فرم باسن آناتومی بدن بانوان را تقسیم کنیم به ۵ دسته مختلف ، مثلی ، گلابی شکل، قلبی ، و اچ شکل گروهبندی میشود که باتوجه به شکل زیر میتوان از لباس زیر های پیشنهاد شده استفاده گردد تا فرم دهی لازم را با توجه به آناتومی بدن ایجاد کرد. و همینطور اینکه این لباس زیر پیشنهادی در هر شکل از آناتومی باعث زیبا تر دیده شدن بدن میشود.

 

 

 

 

 

 

برای مثال فرم باسن مثلثی لباس زیر بیکینی توصیه میشود که این مدل باسن را زیباتر نشان میدهد و برای فرم گرفتن این دسته بندی باسن مناسب میباشد. و برای فرم گلابی شکل از لباس زیر استفاده میشود که فاق بلند داشته باشد و روی کمر را بگیرد این مدل لباس زیر میتواند به مدل طولانی سایز پهلو را کم یا از بزرگی آن تا حدی جلوگیری کند.

برای فرم قلبی شکل از لباس زیر با درز استفاده میکنند که پشت آن پارچه کمتری داشته باشد و در نهایت برای فرم باسن اچ شکل لباس زیر چگی پیشنهاد میشود که در شکل بالا قابل رویت میباشد.

بانوان میتوانند از هر مدل لباس زیری در کمد خود داشته باشند و در شرایط مختلف یا در موقعست هاس گوناگون از آنها استفاده کنند اما باید توجه داشته باشند که برای مصرف مداوم روزانه و طولانی مدت از لباس زیری که مناسب با آناتومی بدن خود میباشد استفاده کنند که در بلند مدت فرمی که میخاهد بدست آورند یا فرم فعلی خود را حفظ کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش