۰

ترفند های کاربردی خرید لباس

ترفندهای کاربردی خرید لباس زیر

 

ترفند های خرید لباس زیر میتواند به خرید بهتر و آگاهانه شما منجر شود که مزایایی مانند سلامت ، لطافت و راحتی کار ، حس خوب ، قیمت مناسب و همینطور آفر های برگشت مشتری را در بر داشته باشد.

یکی از ترفنده ها برای تشخیص لباس زیر خوب دست کشیدن به پارچه یا به اصطلاح زیر کار پارچه است که با گذشت زمان و تجربی حاصل میشود، اکثر پارچه های لباس زیر فروشگاه فراسل پنبه میباشند که لطافت آن میتواند الگوی ذهنی برای تشخیص پارچه باشد، البته برای خاصیت کشسانی به لباس زیر به آن اسپندیکس اضافه میشود که اگر بیشتر از ۵٪ باشد احساس لطافت آن کم میشود. البته پارچه هایی هم هستند که ترکیب پنبه تا ۶۰٪ دارند و بقیه پارچه لباس زیر از مواد نایلونی استفاده میشود که توصیه نمیکنیم، و پارچه های ویسکوزی وجود دارد که تمام پنبه هستند اما به دلیل نوع بافت زیر کار پارچه با تمام پنبه متفاوت است. به هر حال با خرید از فروشگاهی که اعتماد دارید میتوانید جنس پارچه را بشناسید و در مواقع و شرایط گوناگون مقایسه کنید و با همین تجربه خرید لباس زیر خوب داشته باشید. یک دیگر از ترفندهای شناخت پارچه لباس زیر طرح و پرینت پارچه است ، لباس زیر های نایلونی بهتر طرح و رنگ میگیرند اما کار پنبه سختتر چاپ میگیرد و این چاپ باعث کاهش لطافت لمسی (زیرکار) میشود ، بعضا در جعبه های ۳ تایی محصول لباس زیر که یک عدد ازلباس زیر طرح دار است میتوان این مورد را راحتر تشخیص داد. از دیگر مشخصه ای پارچه لباس زیر تراکم بافت پارچه میباشد یعنی هرچه تراکم بافت بیشتر باشد و هرچه نمره نخ ریزتر و ظریفتر باشد پارچه لطیفتر خواهد بود. پارامتر های دیگر مانند نوع پنبه استفاده شده نیز اهمیت دارد اما فقط متخصصان آن هم با ابزار میتوانند تشخیص دهند.

 

از دیگر پارامترهای مهم نوع دوخت پارچه میباشد که مستقیما به نوع ماشین صنعتی چرخ خیاطی مربوط میباشد، برای مثال لباس زیر باید راحت باشد پس برای متصل کردن دو تیکه از پارچه لباس زیر باید از دوخت مسطح استفاده شود تا از زمخت بودن و برجستگی دوخت جلوگیری شود تا بدن اذیت نشود.

 

 

بسته بندی و اکسسوری استفاده شده در لباس زیر نیز میتواند پارامترهای تشخیص لباس زیر خوب باشد، کار با کیفیت معمولا بسته بندی زیبا و مناسب دارد همین طور اکسسوری مناسب به بالاتر بودن کارایی و کیفیت کمک میکند مانند جیب کوچک روی لباس زیر و دکمه.

 

فروشگاهی که از آن خرید میکنید نیز میتواند یکی از پارامترهای خرید خوب لباس و لباس زیر باشد. یکی از سیاست های فروشگاه فراسل CRM  و برگشت مشتریان به خرید مجدد میباشد ، فراسل همیشه سعی بر ارتقا رضایت مشتری از طریق لباس با کیفیت و قیمت مناسب دارد و همینطور برای مشتریان کد های تخفیفی درست کرده تا بتوانند از طریق خریدهای مجدد تخفیف بیشتر کسب کنند. مجموعه فراسل همیشه از اجناس با کیفیت و برند های جهانی استفاده میکند وکه باعث ایجاداعتماد مشتریان به مجموعه فراسل شده.

 

به عنوان نتیجه گیری ، آگاهی از این پارامتر ها میتواند باعث خرید درست لباس زیر شود که هم با سلامت و بهداشت بدن در ارتباط است و همین که باید به روز و راحت باشد.

 

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش